Blog

Bezchybná pleť je snom každej ženy. Pigmentové škvrny však predstavujú nielen estetický problém, ale častokrát aj psychický. Nemecká profesionálna značka Dr.Rimpler prichádza s novou radou Brightening, vďaka ktorej sa môžete znovu tešiť z krásnej porcelánovej pleti. Hnedé škvrny sú spôsobené buď tehotenstvom, užívaním hormónov, alebo UV žiarením. Objavujú sa hlavne na tvári, alebo na rukách. Dr.Rimpler vyvinul špeciálnu radu Brightening z mimoriadne jemných rastlinných zložiek. Extrakt zo sladkého drievka nazývaným glabridín obsiahnutých v kapsuliach SMART CRYSTAL, ktorý inhibuje biosyntézu melanínu, má antioxidačné a antimikrobiálne účinky. Aloe Vera blahodárne pôsobí na zápalové procesy a má hydratačný a zjemňujúci účinok. Jojobový olej má vysokú koncentráciu vitamínu A a E. Vďaka patentovaným UV kapsulám poskytuje UVA a UVB ochranu.

Kozmetika Dr. RIMPLER

Značka Dr. RIMPLER Požiadavky sebavedomého spotrebiteľa na prémiovú kozmetiku neustálu narastajú. Preto je nevyhnutná individuálna starostlivosť o pleť s ideálne čo najrýchlejšími viditeľnými výsledkami a maximálnou znášanlivosťou. Kozmetika Dr. RIMPLER je výbornou kombináciou prírodných a aktívnyc...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie