IL ZENSIBIA Set Promotion/Set

Kód: 9.80048
Výhodné balenie Limitovaná edícia Set
60 € –34 %
325897569 718735703027995 810829760589251870 n
60 € –34 % 39,50 € / ks 32,92 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
9.10.2023

Probiotická výživa pre zdravú a stabilnú flóru pokožky 3x30ml

Detailné informácie

Podrobný popis

ZENSIBIA SET – Probiotická výživa pre zdravú a stabilnú flóru pokožky

DermaZen Crème Protectrice Equilibrante

Ľahký denný krém pre zdravú flóru pokožky. Jemná starostlivosť na báze lecitínu s ľahkým fyzikálnym UV-filtrom SPF5 pre vystresovanú a citlivú pokožku náchylnú na podráždenia. Obsahuje vysoko kvalitné oleje, ako je ryžový olej, olej zo semien Ximenia a skvalén. CerapartsΩ® sú zložené predovšetkým z ceramidov a účinných látok z granátového jablka, ktoré regenerujú pokožku a dodávajú chýbajúce lipidy. Zapuzdrené účinné látky z granátového jablka posilňujú kožnú bariéru a výrazne zvyšujú schopnosť viazať vodu (NMF). Extrakt z lotosu zjemňuje línie, zabraňuje starnutiu pokožky a zároveň ju chráni proti zápalu a pred podráždením. Prírodne zapuzdrený horčík posilňuje všetky biologické procesy buniek, zatiaľ čo beta glután posilňuje obranyschopnosť pokožky a zabraňuje poškodeniu prirodzenej kožnej flóry. Použitie: Aplikujte ráno po očistení na tvár, krk a dekolt.

NutriZen Crème Nutritive Equilibrante 

Regeneračný nočný krém pre zdravú flóru pokožky. Bohatá starostlivosť na báze lecitínu pre regeneráciu a rekonštrukciu kožnej bariéry. CerapartsΩ®, ktoré sú zložené predovšetkým z ceramidov a účinných látok z granátového jablka. Voľné ceramidy dodávajú chýbajúce lipidy rohovitej vrstve pokožky a účinné látky z granátového jablka, bohaté na provitamíny, posilňujú kožnú bariéru. Extrakt z koreňa Kudzu pôsobí ako antihistaminikum, blokuje receptory na ktoré sa viaže histamín a tým zabraňuje novým reakciám. Beta glukán posilňuje obranyschopnosť pokožky. Syntetický peptid redukuje zápalové procesy, stabilizuje cievy a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky. Použitie: Aplikujte večer po očistení na tvár, krk a dekolt.

NeoZen Masque Equilibrant Anti-Rougeurs 

Probiotická maska pre zdravú flóru pokožky. Je to maska a starostlivosť v jednom produkte na ochranu, obnovu a regeneráciu citlivej pokožky s unikátnymi účinnými látkami CerapartsΩ®, ktoré obsahujú ceramidy. Voľné ceramidy dodávajú chýbajúce lipidy rohovitej vrstve pokožky (Stratum Corneum Lipide). Probiotické účinné látky podporujú zdravú bakteriálnu flóru na pokožke a aktivujú prirodzený imunitný systém kože. Najmodernejšie neurokozmetické látky odbúravajú symptómy stresu a majú dlhodobý upokojujúci účinok. Biely čaj má komplexný ochranný účinok na pokožku. Použitie: Aplikujte 1 x týždenne na tvár, krk a dekolt. Po 15 minútach odstráňte , alebo nechajte pôsobiť počas noci.

Dodatočné parametre

Kategória: Limitované edície
Produktová rada: ZENSIBIA
Objem: 3x30ml
Typ pokožky: citlivá, suchá, zrelá, náročná