DR BASIC CLEAR+ Peel

Kód: 695
Značka: Dr. RIMPLER
19,50 € / ks 16,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Enzymatický peeling na hĺbkové čistenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemný, enzymatický peeling v práškovej forme pre pravidelné intenzívne hĺbkové čistenie pokožky. V kombinácii s vodou vzniká jemná, mäkká pena, ktorá za krátky čas pôsobenia zaisťuje hĺbkové čistenie pórov. Enzýmové duo zaisťuje štiepenie tukov, prebytočného oleja a keratínu. V kombinácii s účinkom kyseliny salicylovej to vedie po krátkej dobe aplikácie k zníženiu zápalu a mastnému lesku.

Účinné látky

Komplex kyseliny salicylovej 2.0 (jedna z najsilnejších a najlepšie aktívnych látok na rýchle zníženie porúch keratinizácie), lipáza (enzýmy lipázy štiepia keratínový proteín, čo má za následok hladšiu pokožku a zjemnenie pórov), proteáza (tento enzým štiepi proteíny)

Použitie

Prášok v navlhčených rukách trením napeňte, rozotrite na zvlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Nechajte pôsobiť 5 minút do vysušenia, následne dôkladne zmyte vlažnou vodou. Vyhnite sa obočiu a vlasovej línii.

Zloženie

Sodium Lauroyl Glutamate, Talc, Tapioca Starch, Maltodextrin, Xanthan Gum, Chlorite, Dolomite, Magnesite, Lipase, Salicylic Acid, Acacia Senegal Gum, Subtilisin

Doplňujúce informácie o zložení

paraben free, EO/PEG free, silicone free, parfumoil free, vegan, vegetarian

Dodatočné parametre

Kategória: BASIC CLEAR+
Produktová rada: BASIC CLEAR+
Objem: 15 g
Typ pokožky: zmiešaná, znečistená
Typ produktu: peeling
Doplňujúce informácie o zložení: EO/PEG free, paraben free, parfumoil free, silicone free, vegan, vegetarian