DR XCELENT Set Promotion/Set

Kód: 80112
Výhodné balenie Limitovaná edícia Set
Značka: Dr. RIMPLER
ZADARMOZADARMO 125 € –40 %
80112 web
125 € –40 % 75 € / ks 62,50 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Výhodný anti - age set s Q10 pre náročnú a zrelú pokožku

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitajte vo svete kozmetiky 21. storočia. V línii XCELENT sa vedcom podarilo niečo unikátne. Po prvýkrát transportovali do pokožky doposiaľ nedosiahnuté množstvo tak vzácnej v tukoch rozpustnej látky, akou je telu vlastný koenzým Q10. Bio - inteligentné aktívne látky, vzácne prírodné rastlinné extrakty a peptidy, ako aj tropický druh žeruchy zabezpečujú okamžité zefektívnenie a dlhodobé vyhladenie vrások. Kolagénová syntéza a reštrukturalizácia pokožky sú stimulované a tak cielene zabraňujú predčasnému starnutiu pokožky. XCELENT je ultramoderným výtvorom vedy pre obnovenie a rovnováhu normálnych funkcií pokožky.

 

Skin Energizer Q10 20ml

Sérum je koncentrát účinných látok, ktorý dodáva pokožke energiu a má ideálnu textúru. Patentovaný proces výroby garantuje prísun molekuly života na určené miesto, kde môže dokonale prejaviť svoj účinok. Rastlinný svalový relaxant z tropickej žeruchy zabezpečuje dočasné uvoľnenie svalov v oblasti mimických vrások. Skin Energizer Q10 dodáva vlhkosť, revitalizuje a reštukturalizuje. Účinné látky: NLC s obsahom Q10 (malé nanoperly s obsahom Q10 - Nanopearls®; Q10 je antioxidantom v membránach mitochondrií aj lipidových buniek, ktoré neutralizujú voľné radikály a bránia oxidačnému poškodeniu DNA v bunkách; účinné anti - age vlastnosti), polysacharid bohatý na fukózu (okamžitý a dlhotrvajúci hydratačný účinok vďaka svojmu filmotvornému efektu a efektu vytvárania vody), Tripeptide-1 (je kombinovaný so pšeničnými a sójovými proteínmipod menom Aldenine; stimuluje syntézu kolagénu I a III, fibronektínu a laminínu), extrakt z plamatky zelinnej (znižuje svalové napätie, redukuje vrásky tváre spôsobené napätými alebo stiahnutými tvárovými svalmi; je to prírodný relaxant svalov)

 

Cream Timeless Age Q10 50ml

Výživná, reštrukturalizujúca anti-age starostlivosť na čisto rastlinnej báze pre tie najvyššie kozmetické nároky pokožky. Je to vynikajúci krém predovšetkým pre potreby zrelej, suchej pokožky. Pri vysokej koncentrácii Q10 (10%) je jemnou liftingovou alternatívou bez skalpelu. Kombinácia peptidov, rastlinných extraktov a prírodných olejov reštrukturalizuje tkanivo, posilňuje prirodzené funkcie, poskytuje dlhodobú starostlivosť a ponecháva pokožku bez mastného lesku. Technológia zapuzdrenia NLC s lipofilnou aktívnou zložkou, ktorá sa prvýkrát použila vo svete priniesla malé nanoperly NLC s obsahom Q10 vo vysokých koncentráciach a zároveň ich úspešne transportovať priamo do pokožky. Má energizujúce a antioxidačné účinky a pôsobí proti predčasnému starnutiu. Syntetické a rastlinné polypeptidy reštrukturalizujú spojivové tkanivo. NLC, ako aj bylinné, neetoxylované emulgátory so svojimi zvlhčujúcimi vlastnosťami robia tento výrobok všestranným. Účinné látky: NLC s obsahom Q10 (malé nanoperly s obsahom Q10 - Nanopearls®; Q10 je antioxidantom v membránach mitochondrií aj lipidových buniek, ktoré neutralizujú voľné radikály a bránia oxidačnému poškodeniu DNA v bunkách; účinné anti - age vlastnosti), konopný olej (spomaľuje tvorbu vrások a starnutie pokožky, zabraňuje tiež dehydratácii a chráni pred suchou pokožkou), Tripeptide-1 (je kombinovaný so pšeničnými a sójovými proteínmi pod menom Aldenine; stimuluje syntézu kolagénu I a III, fibronektínu a laminínu), zázvor (vynikajúce vlastnosti proti starnutiu vďaka svojej schopnosti dramaticky spomaliť zníženie kolagénu), ibištek (bohatý na antioxidanty, ako sú polyfenoly, antokyány a flavonoidy; zastavuje zníženie elastínu; pomáha udržiavať elasticitu pokožky)

 

Eye Perfection Q10 10ml

Krém založený na úplne novom zložení, ktoré chráni, regeneruje a koriguje vzhľad pokožky v citlivej oblasti očí vďaka intenzívnej Anti - Age zložke Q10 kombinovanej s integrovanými pigmentami. Táto špeciálna kombinácia účinných látok okamžite zmení pokožku a spôsobí, že pokožka vyzerá bezchybne. Eye Perfection Q10 je mierne tónovaný očný krém na zakrytie, reguláciu a odstraňovanie tmavých kruhov a vačkov v oblasti očí. Účinné látky: Eyeseryl® - Tetrapeptid (zlepšenie krvného obehu a zníženie krvného tlaku v cievach pod okom, zlepšenie prietoku lymfy v oblasti okolo očí a eliminácia zadržiavania vody), NLC s obsahom Q10 (malé nanoperly s obsahom Q10 - Nanopearls®; Q10 je antioxidantom v membránach mitochondrií aj lipidových buniek, ktoré neutralizujú voľné radikály a bránia oxidačnému poškodeniu DNA v bunkách; účinné anti - age vlastnosti), konopný olej (spomaľuje tvorbu vrások a starnutie pokožky, zabraňuje tiež dehydratácii a chráni pred suchou pokožkou), extrakt z plamatky zelinnej (znižuje svalové napätie, redukuje vrásky tváre spôsobené napätými alebo stiahnutými tvárovými svalmi; je to prírodný relaxant svalov), listnatec tŕnitý, pupočník ázijský, nechtík lekársky, pagaštan, olej z makadamiových orechov, bambucké a cupuacu maslo, skvalén

Dodatočné parametre

Kategória: Limitované edície
Produktová rada: XCELENT
Objem: set
Typ pokožky: normálna, suchá, zrelá
Typ produktu: 24h krém, očný krém, sérum
Položka bola vypredaná…