DR BASIC CLEAR + Celebration Set Promotion/Set

Kód: 80004
Limitovaná edícia Set
Značka: Dr. RIMPLER
28 € / ks 23,33 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Set pre problematickú pleť

Detailné informácie

Podrobný popis

BASIC CLEAR + s jej vzácnymi aktívnymi látkami a reguláciou vlhkosti je ideálnou starostlivosťou na regeneráciu problematickej pleti, zjemnenie pokožky, zmiernenie mastného lesku a zabráneniu zapáleniam. Problematická pleť vyžaduje vhodnú starostlivosť so špeciálnym komplexom účinných látok( extrakt z ražného kvásku, morský exopolysacharid, Tapioka škrob, olej zo semien hrozna, jojobový olej ), aby sa urýchlil proces hojenia, nedošlo k ďalším zápalom a aby sa upravila funkcia tukových žliaz.

 

Cleanser 50ml

Bezolejový, ľahko penivý čistiaci gél s prírodným extraktom ražného kvásku pre intenzívne hĺbkové čistenie mastnej pokožky, ktorá má tendenciu k zápalom a nečistotám. Obsahuje extrakt z ražného kvásku, alantoín.

 

Tonic 50ml

Protizápalové tonikum s obsahom alkoholu a extraktom z ražného kvásku na dočistenie problémovej pokožky. Upokojujúce, čistiace a vyvažujúce aktívne zložky stabilizujú kyslú ochrannú vrstvu pokožky, ktorá je optimálne pripravená na prijatie ošetrujúcich a protizápalových účinných látok. Obsahuje extrakt z ražného kvásku, alantoín, morský exopolysacharid.

 

Cream 15ml

Protizápalový, ukľudňujúci, hydratačný 24-hodinový krém s mierne matným efektom na normalizáciu nečistej pokožky. Vysoko účinný komplex prírodných surovín reguluje zvýšenú funkciu mazových žliaz a účinne pôsobí proti zápalom a nečistotám. Komedóny sa znižujú, hodnota pH pokožky je vyrovnaná a rast baktérií sa redukuje, čoho cieľom je zdravá pokožka. Obsahuje extrakt z ražného kvásku, morský exopolysacharid, Tapioka škrob, olej zo semien hrozna, jojobový olej.

 

Gel 15ml

Bezolejová, zmatňujúca špeciálna starostlivosť s hydratujúcimi lipozómami a vysoko účinným koktailom látok pre vyváženie funkcií nečistej pokožky. Funkcia mazových žliaz je trvalo regulovaná a nečistoty sa cielene odstraňujú. V kombinácii s účinkom kyseliny salicylovej dochádza už po krátkej dobe po aplikácii k zlepšeniu (zníženie zápalu a mastného lesku). Obsahuje extrakt z ražného kvásku, komplex kyseliny salicylovej 2. 0, morský exopolysacharid, Tapioka škrob, lipozómy NMF, pantenol..

Dodatočné parametre

Kategória: Limitované edície
Produktová rada: BASIC CLEAR+
Objem: set
Typ pokožky: problémová, znečistená
Typ produktu: 24h krém, gél, čistiaci gél, tonikum
Doplňujúce informácie o zložení: EO/PEG free, paraben free, silicone free, vegan, vegetarian