IL SURMER Trésor de beauté Promotion/Set

Kód: 9.80055
Výhodné balenie Limitovaná edícia Set
ZadarmoZadarmo 107,70 € –40 %
ISA980055 d
107,70 € –40 % 64,60 € / ks 53,83 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
11.8.2021

Elegantný darčekový kufrík s obsahom 3 produktov

Detailné informácie

Podrobný popis

Potrebuje vaša pokožka oddych? Je suchá a nevýrazná, pôsobí napäto a podráždene? Potom sa ponorte do SURMER, novej dimenzie kozmetiky pre suchú a dehydrovanú pleť. SURMER od Isabelle Lancray zabezpečí dobrý pocit vašej pokožke. Exkluzívnym tajomstvom sa nazývajú nanotechnológie. Minute Nanopearls® sú nové účinné zdroje látok a v súčasnej dobe najmenším patentovaným nosným systémom pre exotické, tradičné rastlinné odrody surovín surovín z južného Tichého oceánu, ktoré sú obsiahnuté v produktoch SURMER. Aktívne účinné látky sú: Kukuinut Nanopearls®, Monoi Tiare Tahiti®, Cocoin®, Tamanol®, Betatephroline®, Glistin®, Noniextrakt®, Vegetal Filling Spheres®.

 

Crème Riche Restructurante 50ml

Bohatý, kompaktný krém so zmesou exotických rastlinných extraktov a nanotechnologicky zapuzdrených olejov z južného Tichého oceánu na reštrukturalizáciu suchej pokožky a trvalé zníženie vrások. Bio-inteligentné aktívne látky stimulujú uvoľňovanie endorfínu, ktorý zabezpečuje trvalý pocit pohody. Účinné látky: Zapuzdrené NLC s Kukui olejom, magnólia, zelený čaj, extrakt z kokosového mlieka, extrakt z divokého indiga, peptidy na obnovu buniek, Tamanu olej.

 

SURMER Masque Crème Hydratant 50ml

Bohatá krémová maska so zmesou exotických rastlinných extraktov a nanotechnologicky zapuzdrených olejov z južného Tichého oceánu na reštrukturalizáciu dehydrovanej a suchej pokožky a na dlhodobú redukciu vrások. Bio-inteligentné aktívne látky stimulujú uvoľňovanie endorfínu, ktorý zabezpečuje trvalý pocit pohody. Účinné látky: zapuzdrené NLC s Kukui olejom, propolis, grapefruit, magnólia, zelený čaj, kamilky, Tamanu olej, vŕba, tujovka japonská, extrakt z kokosového mlieka, extrakt z divokého indiga, peptidy na obnovu buniek. Použitie: aplikujte po vyčistení na tvár, krk a dekolt (vrátane oblasti okolo očí a pier) 2-3 krát týždenne. Nechajte pôsobiť do úplného vstrebania, alebo zvyšky odstráňte navlhčeným tampónom.

 

Huile de Kukui Ampoules 5x3 ml

Vzácny výživný olej pre starostlivosť o suchú pokožku tváre, krku a dekoltu z úžasného prírodného Kukui oleja. Olej sa extrahuje zo semien orechov stromu Kukui a je lisovaný za studena, čím sa stáva obzvlášť účinným pre dehydrovanú pokožku a veľmi ľahko preniká aj do jej spodných vrstiev. Má ukľudňujúce a regeneračné účinky a je bohatý na antioxidanty.  Účinné látky: Olej z kukui orechov, vitamín E.

Dodatočné parametre

Kategória: Limitované edície
Produktová rada: SURMER
Objem: set
Typ pokožky: normálna, suchá, zrelá
Typ produktu: 24h krém, maska, ampulky