IL SURMER Set Bon Voyage Promotion / Set

Kód: 9.80005
Výhodné balenie Limitovaná edícia Set
34 € / set 28,33 € bez DPH
Momentálne nedostupné

Výhodný set pre suchú a zrelú pokožku

Detailné informácie

Podrobný popis

SURMER Set Bon Voyage - Výhodný set pre suchú a zrelú pokožku 50ml + 2x30ml + 15ml

 

BASIS Crème Démaquillante 30ml

Crème Démaquillante je jemný, hydratačný čistiaci krém pre suchú a zrelú pokožku. Šetrné odstránenie make-upu a kožných nečistôt pokožky bez narušenia kyslého plášťa. Podporuje dôležité metabolické procesy pokožky.

 

BASIS Peaux Matures - Tonique Naturel 50ml

Peaux Matures - Tonique Naturel je stimulujúce a osviežujúce tonikum pre suchú a zrelú pokožku, ktoré posilňuje a zároveň znižuje podráždenie. Obnovuje prirodzené pH pokožky a chráni jemné krvné cievy. Vytvára príjemný pocit na pokožke a má upokojujúci účinok.

 

SURMER Crème Légère Protectrice 15ml

Crème Légère Protectrice je intenzívny hydratačný krém so zmesou exotických rastlinných extraktov a nanotechnologicky zapuzdrených olejov z južného Tichého oceánu pre ochranu suchej a zrelej pokožky. Vlastná obranyschponosť pokožky bude posilnená a citlivosť bude výrazne znížená. Bio-inteligentné aktívne látky stimulujú uvoľňovanie endorfínu, ktorý zabezpečuje trvalý pocit pohody.

 

SURMER Masque Crème Hydratant 30ml

Masque Crème Hydratant je bohatá krémová maska so zmesou exotických rastlinných extraktov a nanotechnologicky zapuzdrených olejov z južného Tichého oceánu na reštrukturalizáciu dehydrovanej a suchej pokožky a na dlhodobú redukciu vrások. Bio-inteligentné aktívne látky stimulujú uvoľňovanie endorfínu, ktorý zabezpečuje trvalý pocit pohody.

Dodatočné parametre

Kategória: Sety a limitované edície
Produktová rada: SURMER
Objem: set
Typ pokožky: suchá, zrelá
Typ produktu: krém, čistiaci krém, tonikum, maska
Doplňujúce informácie o zložení: EO/PEG free, paraben free, silicone free, vegetarian