IL EGOSTYLE SET Promotion/set

Kód: 9.80028
Výhodné balenie Limitovaná edícia Set
40 € –40 %
9.80027 ego travel kit
40 € –40 % 24 € / ks 20 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
11.3.2021

Intenzívna hydratácia a ochrana pokožky s vysoko účinnými patentovanými látkami

Detailné informácie

Podrobný popis

EGOSTYLE je účinná starostlivosť a dokonalá ochrana pokožky, ktorá pôsobí proti negatívnym faktorom vonkajšieho prostredia: oxidačný stres, znečistenie miest, UV žiarenie, ťažké kovy, voľné radikály. Aktívne účinné látky sú: SmartCrystals®, Hydractin®, Glycolift®, Hyaluronic Filling Spheres®, resveratrol, UV-Caps, kyselina hyalurónová.

 

BASIS Peaux Sèches - Lait Demaquillant Doux  50ml

Čistiace mlieko s obsahom cenných lipidov pre suchú a dehydrovanú pokožku.Šetrné k pokožke, jemné a osviežujúce. Vhodné na odstránenie očného make-upu. Obsahuje Babasový olej s vysokým obsahom vitamínov.

 

BASIS Peaux Sèches - Tonique Fraicheur  50ml

Tonikum pre suchú a dehydrovanú pokožku s obsahom hamamelisu. Osviežujúce, povzbudzujúce a zároveň upokojujúce. Obnovuje kyslý plášť pokožky a dodáva jej vlhkosť.   

 

EGOSTYLE Mission De-Stress Gel Crème   30ml

Ľahký gélový krém so zapuzdrenými ochrannými faktormi proti slnečnému žiareniu a ochranným štítom, ktorý chráni pokožku pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia, voľnými radikálmi (Antipollution) a udržiava zdravú pokožku. Ultramoderný krém poskytuje ochranu pre extrémne náročnú a vystresovanú pokožku. Patentované UV - kapsule poskytujú pokožke potrebnú ochranu proti slnečnému žiareniu bez rizika alergie. Princíp trojitého efektu - chráni pokožku pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia, voľnými radikálmi a zároveň posilňuje kožnú bariéru. S patentovanou technológiou smartCrystals sa biologická dostupnosť Resveratrolu (antioxidant) výrazne zvyšuje a chráni pokožku pred voľnými radikálmi a oxidačným stresom. ATP aktivuje metabolizmus buniek a zlepšuje vlhkosť pokožky. Papain zaisťuje zvýšený proces exfoliácie (odlupovanie odumretého tkaniva) a prispieva k oveľa vyrovnanejšej pleti. Hnedé morské riasy chránia pokožku pred transepidermálnou stratou vody (TEWL). Biosacharidová guma -4, alfa-glukán a alginát podporujú ochranný štít proti jemnému prachu, ozónu a cigaretovému dymu. Prírodný polymér kyseliny L-a D-glutámovej zvyšuje endogénnu produkciu kyseliny hyalurónovej, posilňuje prirodzený hydratačný faktor (NMF), spevňuje štruktúru pokožky a normalizuje nežiadúce imunitné účinky.

 

EGOSTYLE Mission Fraicheur Masque  30ml

Regeneračná maska s gélovo-krémovou konzistenciou, ktorá chráni a ošetruje dehydrovanú pokožku. Ľahká gélovo-krémová konzistencia pri pravidelnom používaní účinne vyvažuje deficit suchej pokožky. Má chladiaci účinok, hydratuje a poskytuje okamžitú úľavu pokožke.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Limitované edície
Produktová rada: EGOSTYLE
Objem: set
Typ pokožky: normálna, suchá, zmiešaná, zrelá
Typ produktu: 24h krém, čistiaci krém, tonikum, maska