Ako nakupovať

Sme výhradným dovozcom nemeckej medicínskej kozmetiky Dr. RIMPLER a francúzskej exkluzívnej kozmetiky Isabelle Lancray.

 

Pre konečných spotrebiteľov

Aj vám záleží na kvalite produktov, ktoré používate? Môžete svojej pokožke dopriať kvalitu, ktorú ocení. Objednávky môžete zrealizovať cez náš internetový obchod buď bez registrácie, alebo po prihlásení sa do vášho užívateľského účtu. Pokiaľ máte akékoľvek otázky, napíšte nám na online chat, ktorý sa nachádza v pravom dolnom rohu, alebo nám napíšte priamo na info@beautylife.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +421 950 595 978.

Tešíme sa na vašu spokojnosť.

 

Pre profesionálov a špecializované maloobchody

Ak aj vy chcete svojim zákazníkom ponúkať kvalitu, ktorú ocenia, máte možnosť pridať sa k našim spokojným klientom. Veľkoobchodné objednávky (za účelom vašej podnikateľskej činnosti) môžete realizovať cez náš internetový obchod po prihlásení sa do užívateľského účtu, alebo priamo na info@beautylife.sk alebo telefonicky na čísle +421 950 595 978. Stačí, ak nás nezáväzne kontaktujete, aby sme si spoločne dohodli prezentáciu produktov a podmienky na základe vašich individuálnych požiadaviek.

Tešíme na spoluprácu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie